Nincs megegyezés a járóbeteg ellátásról

A szombathelyi önkormányzat és a megye között három éve húzódik az egyeztetés a Markusovszky-kórház és a járóbetegellátás ügyében. A legutóbbi tanácskozáson sem született konszenzus, mert továbbra sincs olyan, mindkét fél számára elfogadható megoldás, amely végre lezárhatná a vitát. A város most egy szakmai javaslatot nyújtott át a megyei közgyűlésnek. A Smidt Múzeum és az Ungaresca Táncegyüttes vezetőjének kinevezéséről viszont döntés született, de a Savaria TISZK-kel kapcsolatban, valamint a szombathelyi gondozottak támogatásáról még egyeztetnek a város és a megye vezetői.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek