Két nap alatt 25 ezren látogatták meg a Herényi Virágutat. Idén először volt kétnapos a rendezvény Szombathely Herény városrészében, ahol 30 kertészet kínálta rendületlenül a virágokat és örökzöldeket a kilátogatóknak. Nem csak a városból, hanem még a szomszédos megyékből is ellátogattak az egy kilométer hosszú vásárra a hétvégén. Itt volt Bálint gazda is, aki kertészeti tanácsokat adott a Herényiek Házában. Az idei virágkötészeti versenyt ismét a Pötyi virágszalon nyerte meg, a legszebb standja a Parti kertészetnek volt, a különdíjat pedig Német Imrének kapták, ahol a családban három kertész is van.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!