Öt új képviselőt választottak a vasárnap megtartott időközi önkormányzati választáson Pecölben. A névjegyzékben szereplő 684 választópolgár közül 196 adta le szavazatát, azaz 28 százalékos volt a részvétel. A község lakói hét független jelölt közül választhattak öt képviselőt. A polgármesterrel együtt nyolctagú testületből januárban azért mondott le öt képviselő, mert vita támadt egy hivatali kinevezés körül. Mándli János polgármester és a megmaradt két korábbi képviselő megbízatása nem szűnt meg. Az év elején határozatképtelenné vált önkormányzat eddig nem tudott érvényes döntéseket hozni, a községnek jelenleg sincs elfogadott költségvetése.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!