Fizetni kell a túl nagy cégtábláért Szombathelyen

A belvárosi üzletek tulajdonosai tiltakoznak, mert minden 2 négyzetméternél nagyobb felirat után közterület használati díjat szed a város. Van olyan boltos, aki leszerelte a cégtábláját, ugyanis ha nem teszi ezt meg, akár kétszázezer forintot is fizethetett volna. Az első ilyen rendeletet 1994-ben hozta a város, de eddig senki nem ellenőrizte a fizetést. Januártól azonban egy reklámcég jogosult beszedni a díjakat. Akik már megkapták a felszólítást, fellebbeznek, de a többség inkább kisebbre cseréli a tábláját.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek