Az Opel szentgotthárdi gyárának üzemi tanácsa ellenzi, hogy az olasz Fiat-konszern vegye át az Opel és Vauxhall gyárakat – írja az mti. Vadász József, a Járműgyártók Szakszervezetének helyi elnöke szerint a 2000 és 2005 közti együttműködés sem volt zökkenőmentes, a Fiat kevesebb motort szállított el a gyárból, mint amennyire megrendelést adott. Szakértők szerint a Fiat vásárlási szándékának célja nem a stratégiai partnerség, a súlyosan eladósodott olasz konszern arra számít, hogy az Opel átvételével kölcsönökhöz jut az európai kormányoktól.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!