Patakpartokat kaszálnak Szombathelyen

A héten megkezdik a patakpartok kaszálását Szombathelyen. A Vas megyei Vízügyi Igazgatóság munkatársai előzetesen bejárták a területet. Az építési törmelék mellett, kidobott babakocsit, hűtőszekrényt és kanapét is találtak a patakmederben. A Gyöngyös melletti házak tulajdonosai régóta töltik fel a patak medrét kerti hulladékkal, földdel, törmelékkel, hogy ezzel is növeljék a parkolási lehetőséget. Ezzel azonban a víz útját terelik el, ami a másik oldalon kimossa a fák alól a talajt, ami később majd az ott parkoló autókat és a házakat veszélyezteti. A háztartási hulladékokat a Perint, az Aranypatak és a Gyöngyös 12 km-nyi szombathelyi szakaszán már elszállította a Vízügy, ami többszázezer forint kiadást jelentett a cégnek.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek