Régiós központ lesz a Markusovszky Kórház

Az egészségügyi miniszter utasítására minden kórháznak aktualizálnia kellett az új influenzavírus okozta fertőzésveszély miatti járványtervét. Mindeközben az ÁNTSZ győri régiós központja a szombathelyi Markusovszky Kórházat jelölte ki a fertőzött, vagy vélhetően fertőzött betegek ellátására, illetve a Vas, Zala és Győr-Moson-Sopron megyei betegek kezelésére – áll a kórház honlapján. Az intézményben folyamatosan képezik a dolgozókat, hogy felkészüljenek a járványügyi helyzetre. A fertőzés lappangási ideje három-öt nap, de a tünetek jelentkezése után a beteg még egy hétig fertőzőképes.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek