Civilek a Fő téren

A civilek napját rendezik ma a szombathelyi Fő téren. A program egyben egy családi nap is, hiszen a több mint 40 civil szervezet bemutatása mellett akár napfolt vizsgálatot is végezhetünk, megtekinthetjük a LOGO mobilt, de megnézhetjük a tűzoltók és a polgárőrök bemutatóját is. A Fórum sátorban – 11 órától – a civilek szerepvállalásáról lesz szó. Mint azt Szilágyi Leonórától a Vas megyei civil szolgáltató központ vezetőjétől megtudtuk tartanak egy 1%-os Civil börzét is, hiszen most az adóbevallások időszakában így mindenki könnyebben el tudja dönteni, kinek ajánlja fel adójából az 1 százalékot.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek