Három Vas megyei borász is csatlakozott a beledi Winten Borászszövetséghez. A pornóapáti és vaskeresztesi borászok tapasztalatszerzés és a határon átnyúló kapcsolatépítés céljából fogadták el a beledi borászok meghívását a szövetségbe. A magyar és a burgenlandi borászok ezentúl közösen szerveznek tanulmányutakat, segítik egymást a borkészítésben és a beledi Weinarchiv vinotéka működtetését is megosztják egymás között. A Weinarchivban ezentúl magyarországi borok kóstolójára is lehetőség lesz, és különleges gesztusnak számít mind a két fél részéről, hogy a szövetség borainak legközelebbi keresztelője a vas megyei Vaskeresztesen lesz.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!