Szombathely képviseli hazánkat

Szombathely képviseli hazánkat az Európai Virágos Városok és Falvak versenyében. Szombathely tavaly város kategóriában első helyezést ért el a Virágos Magyarországért környezetszépítő mozgalomban. Ennek köszönhetően ebben az évben városunk képviseli az Európai Virágos Városok és Falvak Versenyében Magyarországot. A szombathelyi önkormányzat és Dr. Ipkovich György polgármester arra kéri a város minden lakóját, intézményeket és vállalkozásokat, hogy induljunk együtt a Virágos Magyarországért környezetszépítő versenyben, tegyünk együtt környezetünk tisztaságáért, virágosításáért.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek