Az országos kezdeményezésű akcióval a szervezők a közlekedés biztonságának javítását helyezik előtérbe. Vas megyében tavaly kiemelt eredményt ért el a rendőrség: 60 százalékkal kevesebb halálos kimenetelű baleset történt-tájékoztatott László Péter a forgalomellenőrző alosztály vezetője. A mostani program célközönsége elsősorban a 10-14 éves korosztály, a városi sportcsarnokban előadásokkal, bemutatókkal és vetélkedőkkel hívták fel figyelmüket a helyes közlekedési magatartásra. A helyi hatóságok és civil szervezetek közös munkája eddig is hatékony volt, ezt most egy együttműködési megállapodás aláírásával erősítik meg.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!