Követelik a 13. havi nyugdíjat

A Dunántúli Regionális Idősügyi Tanács ellenzi a 13. havi nyugdíj elvételét –hangzott el a szövetség legutóbbi, szombathelyi ülésén. A nyugdíjasok többsége havonta 60-80 ezer forintból él és más anyagi forrással nem rendelkezik – derült ki a tanács által ezer dunántúli nyugdíjas körében végzett felmérésből. Helyzetüket súlyosbítja a 13. havi nyugdíj elvétele - fogalmazott Medgyasszay László elnök. Vas megyében a lakosság közel egy harmada nyugdíjas, az Idősügyi Tanácsok Szövetsége pedig a jövőben is az ő érdeküket is képviseli, határozott fellépéssel.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek