Nyílt nap a kavicsbányában

Az Ásványok Európai Napja 2009 nevű rendezvényhez kapcsolódva nyílt napot tartanak a szombathelyi kavicsbányában május 22-én, pénteken. A találkozót kétévente szervezik meg Európa-szerte azzal a céllal, hogy a nyilvánosságot is megismertessék a bányászat, mint iparág fontosságával. Idén a programsorozat középpontjába a biodiverzitás kerül, vagyis a természet változatossága, emellett hangsúlyt kapnak az ásványi anyagok is, amelyek alapvető fontosságúak a minden nap használt termékek számára, például a festék-, papír-, üveg- és kerámiagyártásban.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek