Ma van az utolsó nap, amikor postára adhatják a személyi jövedelemadó bevallásukat a magánszemélyek. A szombathelyi adóhivatalba eddig 80 ezer bevallás érkezett. A tapasztalat azt mutatja, hogy a kézzel töltött dokumentumok csaknem felében találnak hibát a hivatal munkatársai – tájékoztatott Simonics Imre osztályvezető. Ezek döntő része még mindig a figyelmetlenségből adódik, de a szakember szerint a legtöbb probléma kiküszöbölhető, ha letöltjük az APEH honlapjáról a bevalló programot. A szombathelyi és körmendi irodákban egyébként hosszabb nyitvatartási időben, este 6-ig fogadják az ügyfeleket.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!