Lehet, hogy műteni kell a megégett fiút

Még nem tudni, hogy meg kell-e műteni azt a 12 éves fiút, aki hétfőn szenvedett súlyos égési sérüléseket egy autóbuszon Szombathelyen. A gyereket a győri kórházban ápolják, orvosai szerint jól van. Sebei valószínűleg nem gyógyulnak meg nyomtalanul, de funkcionális károsodásai nem lesznek - tájékoztatta a Független Hírügynökséget dr. Jakabos Péter, a Petz Aladár Megyei Oktató Kórház főorvosa. Amint arról beszámoltunk, két felnőtt és két tizenéves szenvedett kisebb-nagyobb égési sérüléseket hétfőn reggel a Vasi Volán egyik autóbuszán, miután egy törött fűtéscsőből forró gőz jutott az utastérbe.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek