Plakátkiállítás Magyarországról, mint tagállamról

Európai uniós vándorkiállítást nyitott meg a napokban Olajos Péter, Európai parlamenti képviselő Szentgotthárdon. A Móra Ferenc Városi Könyvtárban látható tárlat a magyar tagállamiságot, az EU-adta lehetőségeket mutatja be. A politikus szerint hazánkban a kultúra, innováció, környezetvédelem, fejlesztések és mobilitás területein tapasztalható lényeges fejlődés az uniós csatlakozást követően. Hozzátette: a környezetvédelem területén még komoly tartalékokkal rendelkezünk. A megújuló energiaforrások felhasználásával, erdősítésekkel és a vízgazdálkodás megújításával az uniós támogatások lehetőséget biztosítanak egy széndioxid-szegény társadalom, és zöld gazdaság kialakítására.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek