Ismét dolgozókat bocsát el az Eybl

A nagykanizsai gyárból több mint száz, Lentiből pedig mintegy hatvan munkavállalót küld el a zalai Eybl Hungária Kft.- derült ki a közelmúltban Körmenden tartott válságértekezleten. A céget hónapok óta felszámolóbiztos irányítja, a leépítést újabb piacvesztéssel magyarázzák. Az autóipari beszállítóként működő vállalatnak négy üzeme van, Lentin és Nagykanizsán kívül Jánosházán és Körmenden termelnek. A cég tavaly év végén több mint kétszáz embert küldött el, a leépítések akkor elsősorban a Vas megyei üzemeket érintették.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek