Rendőrségi hírek Vas megyéből 2009. május 28.

Feltörték a büfét

Tegnap reggel fedezték fel, hogy Szombathelyen egy büfébe ismeretlen ajtóbefeszítéssel behatolt, és onnan készpénzt, édességeket vitt el. A kár kb. 50 ezer forint.

Sorozatos ütközés a körgyűrűn

Tegnap reggel Szombathelyen, a 86-os főút elkerülő szakaszán haladt egy külföldi kamion, amikor a sofőr a belső sávból a szélső sávba akart átsorolni, és ütközött a külső sávban egyenesen haladó Fiat személygépkocsival. Ezután a Fiat az ütközés miatt átsodródott a szemközti sávba, ahol az érkező Ford Fiestával ütközött. A balesetben a Fiatot vezető hölgy könnyebben megsérült.

Autót lopott a kölcsönzőből

Tegnap reggel tettek bejelentést a szombathelyi ügyeletre, hogy az egyik autókölcsönző irodájába ismeretlen betört. Nyitáskor észlelték, hogy ismeretlen ajtóbefeszítéssel jutott be egy irodahelyiségbe, onnan készpénzt, autókulcsot, és távirányítót vitt magával. Ezután pedig a garázsból egy GOLF 6 típusú személygépkocsit vitt el. A kár kb. 5,5 millió forint.

Vizes volt az út

Tegnap reggel a mentősök jelezték, hogy Tanakajd és Vép között baleset történt. Fiatalkorú fiú közlekedett Peugeotjával Vép felé, amikor egy bal kanyarban a vizes úton megcsúszott, majd a szántóföldön felborulva állt meg. Sérülési könnyebbek.

Piás sofőrök

Tegnap reggel a járőrök Szombathelyen, a Nádasdy utcából állítottak elő egy kőszegi ladást, mivel ittasan, engedély nélkül közlekedett. Délelőtt pedig a Petőfi utcából egy helybeli férfit, aki szintén ittasan közlekedett járművével.

Garázda a körmendi belvárosban

Tegnap délután szolgálaton kívüli rendőr észlelte, hogy Körmenden, a Vida J. utcában egy férfi a kirakat ablakait üti, kiabál, és a sétálókat inzultálja. A kiérkező járőrök igazoltatták a helybeli férfit, majd az is kiderült, hogy az egyik drogériából parfümöt és krémet tulajdonított el. Ellene rendzavarás és lopás miatt indult eljárás.

Ivott, motort lopott

Tegnap este Őriszentpéteren, a buszmegálló környékéről tűnt el egy Honda segédmotor-kerékpár. A rendőrök a Kovács-szernél igazoltattak egy őriszentpéteri férfit, aki mellett oldalára dőlve megtalálták a földön fekvő járművet is. Az ittas férfit előállították, a járművet lefoglalták.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek