Közhasznú egyesület szervezné a Kőszegi Ostromnapokat. Kőszeg önkormányzata 2007-ben rendezte meg először a történelmi témájú programsorozatot. A rendezvény már az első évtől széles körű társadalmi, civil együttműködés eredményeként jött létre. Szervezésére most egy olyan közhasznú civil szervezetet szeretnének létrehozni, amely egységet teremtene az eddigi szereplők számára, de nyitott lenne a további csatlakozók előtt is. Az egyesület szakmai, kulturális, ifjúságnevelési, turisztikai szempontból is továbbfejlesztené a rendezvényt. Létrejöttével pályázati lehetőségek is megnyílnának a programsorozat előtt.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!