Április 17-én kezdődtek a befizetések a kemenesaljai kórház megmaradása érdekében, eddig 115 ezer forint gyűlt össze. Cserági Istvánné, a Misszió Egyesület Vas megyei képviseletének elnöke januárban kezdte meg a gyűjtőakció előkészítését, az ügy érdekében megyei és városi vezetőkkel is egyeztetett. Az adománygyűjtő tevékenységre azért van szükség, mert a kórház évről évre nehézségekkel küzd, de a fenntartó celldömölki önkormányzat ezen csak enyhíteni tud. Az akció hivatalos indítása, április 17. és május 20-a között 115 ezer forintot fizettek be a térség lakói a bankszámlára.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!