Kampány a mellrák ellen

Mellrák elleni küzdelem: zokni kampány Szombathelyen is. Az Egészség Hídja Összefogás Egyesület célja, hogy minél több nő tisztában legyen a mellrák tüneteivel, kezelésével a korai felismerés fontosságával. Dobó Kata színésznő, a kampány egyik arca járja az országot és látogat el Szombathelyre is, az "Összefogás zokni" bemutatására szombat délelőtt 10 és 12 óra között az Interspár Áruházba. A rendezvényen jelen lesz dr. Ipkovich György polgármester, valamint dr. Kocsis Eszter szűrési koordinátor is, népszerűsítve a mellrák elleni küzdelmet és felvilágosítást.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek