Költöznek a gyerekorvosok, júliustól már az új helyen gyógyítanak. A Domusban rendelt eddig az a két orvos, akik a jobb körülmények miatt a betegek érdekeit figyelembe véve július elejétől már az Árkádia üzletközpontban várják a kis pácienseket. Itt jobbak a körülmények, könnyebb a parkolás, és babakocsival is egyszerűbb megközelíteni a rendelőt. A változás több mint kétezer gyermeket érint, akiknek a szülei ragaszkodnak az orvoshoz, és nagy része nem bánja, hogy pár száz méterrel messzebb kell mennie a rendelésekre. A szombathelyi közgyűlésnek júniusban még rá kell bólintania a költözésre.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!