Az ÁNTSZ másfél éve vizsgálja országszerte a kórházi fekvőbetegellátó osztályokat. Legutóbb a szülészeti-, nőgyógyászati- és gyermekosztályok működését ellenőrizték. A vasi megyeszékhelyen nem találtak hiányosságokat. A Markusovszky kórházban 24-en dolgoznak az osztályon, és emellett rezidensek is vannak. Nem ennyire jó a helyzet azonban a megye másik két kórházában. Körmenden és Celldömölkön nem tudnak teljes állásban gyerekgyógyászt foglalkoztatni. Az intézmények a házi gyerekorvossal szerződtek le, szükség esetén őt hívják. Az ÁNTSZ már figyelmeztette az intézményeket, hogy mielőbb oldják meg a helyzetet.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!