Véget ért a negyedik Soltis Lajos Országos Színházi Találkozó Celldömölkön. A Kamaraszínházban és a Kemenesaljai Művelődési Központ Színháztermében három napon keresztül különböző társulatok mutatkoztak be. A hétvégén megrendezett fesztiválon díjakat is osztottak. A legjobb előadásnak járó Soltis Lajos Díjat megosztva a sepsiszentgyörgyi Osonó Színházműhely és a veszprémi Teleszterion Színházi Műhely kapta. A fesztivál legjobb férfi színészének járó díjat Pesti Arnold nyerte, a legjobb női színészének járó elismerést Márton Emőke vihette haza.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!