Akadálymentesített bölcsőde

24 millió forintból, részben Uniós támogatásból részben önkormányzati segítséggel újult meg a szombathelyi Egyesített Bölcsődei Intézmény. Felújították a lépcsőt, kicserélték a nyílászárókat és egy liftet is beépítettek az épületbe. Sebestyén Bianka intézményvezető azt mondta, hogy az akadálymentesítésnél több szempontot is figyelembe vettek. Például, hogy ne csak a gyerekek, de az őket hozó terhes kismamák, vagy babakocsival érkező szülők, de még a nagyszülők is könnyen tudjanak ezután közlekedni a bölcsi épületén belül.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek