Ma kezdődnek a szóbeli érettségik

Először az emelt szintű vizsgákat tartják, június 15-étől pedig középszinten felelnek a végzősök. Az emelt szintű vizsgákat az Oktatási Hivatal szervezi, a szóbeli tételeket is a hivatal készíti és küldi el a háromtagú bizottságoknak. Szombathelyen többek között a Bolyai Gimnázium az egyik vizsgabázis, ahol a más iskolákból érkezett diákok mellett közel 50 bolyais is emelt szinten ad számot tudásáról. Benedek György igazgatóhelyettes azt mondta, hogy bár az alsóbb éveseknek ilyenkor nincs szünet, a vizsgák tisztaságára ilyenkor is kiemelten figyelnek.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek