Örökbefogadó napot tart a szombathelyi Fekete István Állatvédő Egyesület. A szervezet tagjai reggel nyolc és dél között a Savaria Ifjúsági Centrumba várják a leendő gazdikat. Az árva kutyusok között felnőtt és kölyök állatok is vannak, így mindenki megtalálhatja majd a neki megfelelő aktivitású négylábút. Az állatvédők egyébként nem csak az örökbefogadókat, de az új tagokat is várják. Mindemellett pedig azokat is szívesen látják, aki egy kis adománnyal tudják segíteni munkájukat. Bővebb információt a www.kutyamentok.hu weboldalon kaphatnak.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!