Mentőhelikopterrel hozták Szombathelyre a késelőt. Nincs kihallgatható állapotban az a férfi, aki megszúrt egy másik férfit, majd öngyilkosságot kísérelt meg szombat este Zalaszentmihályon. A bűncselekmény a zalaszentmihályi vasútállomás épületétől néhány méterre, a síneknél történt. A megszúrt férfit mentőautóval szállították kórházba. A támadót mentőhelikopterrel vitték a szombathelyi kórházba, miután öngyilkossági kísérletét követően ájultan esett össze. Az MTI a helyszínen úgy értesült: szerelemféltés állhat a történtek hátterében.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!