Ma érkezik meg Szombathelyre az új vízszállító

Az új jármű háromtengelyes, 8900 liter víz valamint két személy szállítására alkalmas. A használatba vétel előtt a jármű kezeléséből vizsgát kell tennie a szombathelyi tűzoltóknak. Ezért a jövő héten kilenc lánglovag Marcaliba utazik, hogy részt vegyen az ehhez szükséges tanfolyamon. Ezt gyakorlás követi, majd egy későbbi időpontban tehetnek vizsgát tudásukról a gépkocsivezetők. Az új jármű közel 90 millió forintba került, ennek 20%-át önrészként Szombathely Megyei Jogú Város Önkormányzata biztosította.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek