A reptérről egyeztettek a kínai és magyar kormánytagok. Szombathely polgármestere Ipkovich György is részt vett azon a megbeszélésen, ahol magas rangú kínai küldöttekkel találkoztak magyar kormánytagok a Vát-Porpác repülőtér ügyében. A sikeres népszavazás után a következő lépés, hogy megteremtsék a gazdasági hátteret, amihez a kormány támogatására is várnak. A cargo-repülőtér megépítése, valamint a tervezett ipari park mintegy háromezer embernek ad majd munkát. A beruházás mintegy 110 milliárd forintból valósulhat meg, ennek előteremtéséhez azonban a kínai és a magyar kormány támogatása is kell. Erről tárgyaltak két napon keresztül a sanghaji polgármesterrel a magyar küldöttek.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!