Egyre divatosabb a szabadban esküdni

A nyári hónapok beköszöntével a házasulandó kedv is növekszik, így szombathelyiek is egyre többen jelentkeznek ezzel a szándékkal a városházán – tudtuk meg Dr. Bognár Judit irodavezetőtől. Eddig több mint 250 pár jelezte, hogy szeretnék kimondani a boldogító igent. Bár már csaknem teljesen beteltek a szabad helyek, a nyári esküvőkre jelentkezőknek még a déli órákra tudnak szabad időpontokat adni. A jegyespároknak lehetőségük van arra is, hogy külső helyszínen, különleges körülmények között kössék össze életüket.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek