Az Aranyhíd Nevelési-Oktatási Integrációs Központban már korábban akadálymentes vizesblokk és felhajtó rámpa épült, most a Nyugat-dunántúli Operatív Program keretében egy személyfelvonót is beépítettek az épületbe. A kerekesszékkel közlekedő gyerekek így már fel tudnak jutni a tetőtérben tartott terápiás foglalkozásokra és az emeletn tartott közösségi rendezvényekre is. A mintegy 25 milliós beruházáshoz csaknem 17 milliós támogatást kaptak, a fennmaradó összeget a város önerőből állta.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!