Továbbra is sok a csempészet a Nyugat-dunántúli régióban. A vám- és pénzügyőrség munkatársai az elmúlt héten nagy értékű drogszállítmányra bukkantak. A 30 milliót érő kábítószert Mosonmagyaróváron egy trélerben találták meg. A napokban pedig több mint 3000 karton zárjegy nélküli csempészett cigarettát találtak a szombathelyi mobil ellenőrzőcsoport járőrei egy német lakóautóban, ennek az értéke több mint 17 millió forint. Amint azt Dr. Fekete Attila parancsnoktól megtudtuk, az utóbbi időben a régióban nem csökkent az illegális cigarettaforgalom.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!