Sikeres év az iskolában

Sikeres évet zárt a Simon István Utcai Általános Iskola. A tanév befejeztével ma délután „Reneszánsz Juniális” várta a diákokat és szüleiket. A programok között szerepelt reneszánsz színdarab, gyermek-felnőtt hétpróba, lovagi párviadalok, az általános iskola diákjainak zenés-táncos műsora, de smink-és frizurabemutató is. Amint azt Sulyokné Madarász Kinga igazgatónőtől megtudtuk most 78 tanuló hagyja el az iskolát. A gyerekek többsége ősztől gimnáziumban és szakközépiskolában folytatja tanulmányait. A következő tanévtől egyébként két nyelven, angolul és magyarul is tanulnak majd egyes tantárgyakat a diákok.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek