Nemzeti Parkok hete egy hét múlva az Őrségben. Június 19. és 28. között rendezik meg a Nemzeti Parkok hetét. A látogatóknak az Őrségi Nemzeti Park területén „Szalafő értékei” címmel körtúrát tartanak az Őrségi Népi Műemlék együttestől. Lesz szakvezetés szekéren, kirándulás a Belső-Őrségben a Sárgaliliom tanösvényen, kerékpártúra a Kerca völgyében, de sétálhatnak a festőien szép Lugosi-patak völgyében is. Az elmúlt évben népszerű volt a rendezvény hazánkban, akkor több mint 1,2 millióan keresték fel a nemzeti parkokat.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!