Gyorsforgalmi utat hoznának létre

A Nyugat Dunántúli Regionális Fejlesztési Tanács legutóbbi ülésén egyhangúlag támogatta az M9 Nyugat Térségi Fejlesztési Tanács megalapítását. A cél az M9-es gyorsforgalmi út előkészítésének és megvalósításának felgyorsítása Vas, Zala és Somogy – megye célkitűzéseivel összhangban. Az M9-es a jelenlegi tervek szerint Észak-Európából indulva Szlovákia felől éri el hazánkat. Az így létrejövő észak-déli közlekedési folyosó a jövőben fontos szerephez juthat az egyes kistérségek fejlődésében.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek