Megújult a koraszülött intenzív centrum

A Vas Megyei Markusovszky Kórház több mint 100 millió forintból újította fel az osztályt, ahol két új inkubátor is helyet kapott. A két készüléket még áprilisban ajánlott fel egy amerikai magyar üzletember. A centrumban évente mintegy 300-400 koraszülöttet, illetve beteg újszülöttet látnak el, így nagy segítséget jelent az adomány. A központot a Semmelweis-emléknapon adták át, ahol többek között megválasztották az év orvosát is. Az ünnepségen mintegy 50 orvos vehetett át elismerést, idén Schneider Ferenc, az infektológia osztály vezető főorvosa kapta az "Év orvosa" díjat.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek