A Nyugat-dunántúli Operatív Program pályázatán 163 millió forint támogatást kapott a szombathelyi projekt, melynek összes költsége 204 millió forint. A beruházás az Oladi városrész és a kertváros közel 20 ezer főnyi lakosságának biztonságos kerékpáros közlekedését szolgálja majd, nemcsak iskolába, hanem munkába járáshoz is. A kerékpárral távolabbi településekről a városba érkező látogatók pedig ezen az úton érhetik majd el könnyen a belvárost. A tegnapi alapkőletétellel kezdetét vette a kerékpárút építése, a munkálatok várhatóan 2010 tavaszán fejeződnek be.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!