Keresik Szombathely legszebb virágos erkélyét

A Nyugat-dunántúli Környezetvédelmi Központ idén is elindította környezetcsinosító programját. A versenyben a déli városrészben lévő lakások vesznek részt. Az akció szeptember végéig tart, célja, hogy felhívja a lakosság figyelmét, hogy a házak csinosításával, a balkonok virágosításával barátságosabbá, szebbé tehető a környezet. Sipos Lajos, a Népfront Lakásszövetkezet elnöke rádiónknak elmondta: az eddigi tapasztalatok azt mutatják, hogy a mindenki örömmel tesz eleget a felhívásnak.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek