Idén városunk képviseli hazánkat az Európai Virágos Városok és Falvak megmérettetésén, jövő héten érkezik Szombathelyre a verseny zsűrije. Addig el kell távolítani a városképet rontó falfirkákat. Bár sok helyről kellene eltűntetni a graffitiket, de a városnak egyelőre csak arra van pénze, hogy a nemzetközi bírálóbizottság útvonalába eső falfirkáktól megszabaduljon. Az önkormányzat egymillió forintot fizet egy helyi vállalkozónak a mentesítő munkálatokért. A graffitiző fiatalok egyébként ősszel falfirka-versenyen indulhatnak, ahol legálisan, középületek rongálása nélkül űzhetik hobbijukat.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!