Az Égáz-Dégáz Zrt. önkormányzati fórumot rendezett a Vas megyei települések polgármesterei és szakemberei számára. A találkozó apropója az volt, hogy jövő júliustól az önkormányzatoknak kötelező lesz a szabadpiacról beszerezni a földgázt. A lakosságot érintő eddigi közüzemi szolgáltatás helyett az egyetemes szolgáltatás veszi kezdetét. Ennek lényege, hogy a gázszolgáltatók egy miniszteri rendelet alapján maguk határozhatják meg az árakat. Ezeket évente négy alkalommal módosíthatja a szolgáltató. Az ügyfél továbbra is igénybe veheti a gáztámogatást, és ha meggondolja magát, bármikor visszatérhet korábbi szolgáltatójához.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!