Míg a HospInvest kórházműködtetéseit nagy botrányok övezik és egyik kórház után vonul ki a másikból a MediSys Kft., - amely többek között a körmendi, tapolcai, és a mezőtúri kórházakat is üzemelteti - gond nélkül dolgozik az intézményekben. Amint azt Németh Attila, a cég elnöke elmondta: az olyan kis kórházakat, mint a körmendi is, racionalizálással, logisztikával, az irányítás központosításával tudták úgy szinten tartani, hogy életben maradtak. Fontos az is, hogy az érintett önkormányzatokkal szoros partneri viszonyt tudott kialakítani a működtető cég.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!