Vietnamban is gyártanák a körmendi húskészítményeket

Elvi megállapodás született a napokban, hogy a Babati és Társa Húsfeldolgozó Kft. vietnami és német partnerekkel közös részvénytársaságot hoz létre, és ez épít gyárat Vietnamban, ahol a vasi cég termékeit gyártják majd. A távol keleti ország szakemberei szerint nagyon jó minőségűek a körmendi cég húskészítményei, és közülük közel félszáz kelendő lenne a vietnámi piacon. A körmendi kft biztosítaná a szükséges technológiát, és kiképezné, valamint betanítaná a kinti szakembereket.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek