Szélesítik az utat Szombathelytől Vátig

Négymilliárd forintból újítják fel a 86-os számú főút Szombathely és Vát közötti 9,2 kilométeres szakaszát - közölte a Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt. Az útszakaszt kétszer két sávosra bővítik, amelyből 3 kilométeren kétszer egy sávot megépítenek a meglévők mellé, míg 6,2 kilométeren teljesen új nyomvonalon halad majd az út. A kivitelező NVE Szombathely 86 Konzorcium 18 darab közúti és vízépítési műtárgyat is kialakít, és kiépül egy különszintű csomópont is, egy meglévő csomópontot pedig kibővítenek. Az útfelújításra kiírt tenderre tíz pályázat érkezett, közülük öt volt érvényes.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek