Útlezárás Szombathelyen

Holnaptól lezárják a Széll Kálmán utcát a Vörösmartytól egészen a vasútig. Ezen a mintegy 500 méteres szakaszon kicserélik a szennyvízcsatornát. Az 50 éves betoncsővezeték helyett műanyag csöveket fektetnek le, ezzel teszik biztonságosabbá a szennyvízszállítást. Csütörtöktől már csak a lakók hajthatnak be az érintett utcába, illetve azok a járművek, melyek az üzletek ellátását végzik a Széll Kálmánban. A munkálatok miatt a buszközlekedésben is változás lesz. Az 56-osok terénél egyetlen busz sem áll majd meg, a 8-as számú járat és a helyközi buszok megállóhelye is megváltozik a vasútnál.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek