Holttestet találtak a folyóban

Egy hatvankilenc éves férfi holttestét emelték ki a Rábából a Vas megyei Molnaszecsődnél. Szalai Ferenc alezredes, a Vas Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense közölte: a körmendi illetőségű férfi eltűnését július 17-én jelentették be a rendőrségen, azóta keresték. Hozzátette, a holttestet vasárnap délelőtt egy horgász látta meg sodródni a Rába folyóban, ahonnan tűzoltók emelték ki Molnaszecsődnél. Egyelőre nem találtak idegenkezűségre utaló nyomot, ezért a halálesetet közigazgatási eljárás keretében vizsgálja a rendőrség - tájékoztatott a sajtóreferens.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek