Életmentő pontok két Vas megyei iskolában

A Vöröskereszt vasi és sárvári szervezete összesen hárommillió forintot nyert az Egészségügyi Minisztérium pályázatán. Az összegből defibrillátorokat és ambubabákat vásároltak, ezek segítségével Szombathelyen a Bolyai Gyakorló Gimnáziumban, Sárváron pedig a műszaki szakközépiskolában hoznak létre Help-pontokat. Az életmentő gyakorlatokkal először a pedagógusok ismerkednek, majd a diákok is elsajátíthatják a tudást. A szombathelyi Szent-Györgyi Albert Középiskola is sikerrel pályázott, az intézmény másfél millió forintot nyert.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek