Már a nyugat-dunántúli adózók sem fizetnek rendesen

Már a nyugat-dunántúli adózók sem fizetnek rendesen. Az adóbevételek az első félévben 8,7 százalékkal, azaz 16,5 milliárd forinttal elmaradtak az elmúlt év azonos időszakának teljesítésétől az APEH Nyugat-dunántúli Regionális Igazgatóság működési területén Győr-Moson-Sopron, Vas és Zala megyében – közölte az igazgatóság. A nettó szja-bevétel közel kétharmada Győr-Moson-Sopron megyében keletkezett, a fennmaradó rész pedig szinte fele-fele arányban oszlik meg Zala és Vas megye között.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek