Két hétre leáll a szombathelyi könyvtár

Augusztus 10-től bezár a szombathelyi Berzsenyi Dániel Könyvtár. A kényszerszünetre azért van szükség, hogy a létszámleépítések miatt a könyvtár munkatársai el tudjanak menni szabadságra, és egyidejűleg a szolgáltatást is fenn tudják tartani – tájékoztatott Pallósiné Dr. Toldi Márta könyvtárigazgató. Hozzátette: lehetőség szerint a bezárást megelőző napokban jöjjenek azok, aki a két hétre szeretnének könyveket, vagy filmeket kivenni. Az augusztus 24-i nyitást követően egyébként nem várható változás a kölcsönzési valamint az olvasójegy árában sem.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek