Július elejétől lehet igényelni már egészen újszülött kortól is a személyi igazolványt. Szombathelyen még nem kértek a szülők kisbabának ilyen iratot, de nagyobb gyermek részére már többen is készítettek személyi igazolványt. Mivel az ingyen igényelhető személyivel a gyerekek útlevél nélkül utazhatnak az Európai Uniós államokba, a szülők körében népszerű ez a lehetőség. Bár jogilag a szülőknek kell maguknál tartani ezeket az okmányokat, azonban a nagyobb gyerekek inkább maguk őrzik a megszerzett iratot.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!